
Скандал в bTV: Венета Райкова НЕ била болна, а обидена!
След раздялата с Георги Тошев: ново напрежение в „Преди обед“ – Венета Райкова не иска да дели ефира
Скандалите в предаването на bTV „Преди обед“ явно нямат край! След като медията официално се раздели с творческия директор Георги Тошев, всички очакваха бурята между него и водещата Венета Райкова да утихне. Да, ама не!
Изненадващо, само дни по-късно Райкова обяви, че е „болна“ и ще отсъства от ефир цяла седмица. Звучи логично – ако не беше фактът, че, според източници от Би Ти Ви, Венета е напълно здрава, пише „Хотарена“.
Оказва се, че зад отсъствието ѝ стои напрежение, породено от ново предложение на ръководството: Венета да води само основното интервю, а останалата част от шоуто да бъде поверена на другите лица в екипа.
Тази идея обаче не се харесала на Райкова, която настоявала да остане единствената водеща. Обидена, тя заявила, че при тези условия няма да се появи на екран.
Това далеч не е първият ѝ изблик – преди време Венета е влязла в остър конфликт и с коментаторката Симона Пейчева, която напуснала студиото предсрочно.
Тогава Райкова също спряла да отговаря на телефонните обаждания и едва в последния момент се върнала на работа.
Докато феновете ѝ се чудят какво ѝ е, Венета не изглежда никак зле – активно публикува зодиакални прогнози и гледа на карти в социалните мрежи, без следа от болест.
Сега всички се питат: ще се върне ли Венета Райкова на екран след седмица – или ще продължи бойкота си?
Едно е ясно – „Преди обед“ се превръща в най-горещия сериал на есента, и то не благодарение на гостите, а на самите водещи.